fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Lata 70′ i 80′ Disco Fever – Gorączka Sobotniej Nocy

LATA 70′ i 80′ DISCO FEVER – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY

Disco Fever! Daj się porwać gorączce sobotniej nocy i zostań Królem lub Królową Parkietu. Załóż dzwony, nastrosz afro i przenieś się razem z nami do epoki, w której w dyskotekach dominowali ABBA i Boney M!

 

Podczas tego wyjątkowego wieczoru zadbamy o wszystko co niezbędne aby oddać klimat lat 70-tych i 80-tych ubiegłego stulecia: kolorowe światła, kula dyskotekowa, winyle, pokój UV, strefa chillout i przede wszystkim parkiet wypełniony po brzegi muzyką starannie wyselekcjonowaną przez naszego Disc Jockeya.

 

Czym byłoby wieczorne szaleństwo bez zabaw integracyjnych? Specjalnie dla Was nasz wszechstronnie uzdolniony konferansjer przeprowadzi różne konkursy. Wspólnie z Wami wybierze Króla i Królową Parkietu, dzięki Waszej pomocy wyróżni najlepsze przebranie, a profesjonalna para taneczna nauczy Was jak wyginać śmiało ciało. Dla wszystkich, którzy będą potrzebowali chwili oddechu czekać będzie strefa gier retro.

 

Aby utrwalić wspomnienia tej szalonej nocy zachęcamy do skorzystania z fotograficznych opcji dodatkowych tj.: fotobudka, atelier fotograficzne czy też profesjonalny fotograf. Jak śpiewała ABBA „The Winner Takes It All”, tak więc pamiętajmy o nagrodach dla najlepszych!

Podczas tego wieczoru gorączka gwarantowana!

 

Na parkiecie tłok straszliwy

Światła, dzwony i cekiny

BONEY M króluje wszędzie

Tej soboty DISCO będzie!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...