fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Koktajle Świąteczne i Sylwestrowe – sztuka miksologii

KOKTAJLE ŚWIĄTECZNE I SYLWESTROWE

Sztuka miksologii czyli mieszania i podawania alkoholi, soków i innych napojów to tematyka proponowanej przez nas świątecznej imprezy firmowej. W okresie świątecznym, a zwłaszcza sylwestrowym warto zabłysnąć i zaserwować swoim gościom ciekawy i odważny koktajl na bazie ulubionego alkoholu. W jakich proporcjach mieszać, jak własnoręcznie tworzyć dodatki aby powstały przepyszne Koktajle Świąteczne i Sylwestrowe? Na te i wiele innych pytań odpowiemy na świątecznych praktycznych warsztatach miksologii.

Nasz profesjonalny barman przygotuje dla Was pełną gamę smaków i aromatów, które z powodzeniem będziecie mogli łączyć podczas świątecznych spotkań. Poznacie akcesoria barmańskie, dowiecie się jak ich używać. Być może drzemie w Was koktajlowy alchemik i zechcecie później dalej zgłębiać tę smaczną sztukę?

Wszystko obędzie się w świątecznej atmosferze i odpowiednim wigilijnym  nastroju. Nie zabraknie oczywiście wizyty Mikołaja, a nasz prowadzący może poprowadzić także karaoke z typowymi świątecznymi utworami i Kolędami!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...