fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Karykatura na Twojej imprezie! Uśmiech gwarantowany!

Karykatura na Twojej imprezie!

Podczas imprezy dobry humor to podstawa! Są tacy co twierdzą, że najlepiej śmiać się z samego siebie! Pomoże Wam w tym karykaturzysta, który z gracją godną profesjonalnego rysownika wykona karykaturę każdego uczestnika imprezy. Karykatura na Twojej imprezie to zabawa gwarantowana – zwłaszcza, gdy szef wszystkich szefów, prezes czy dyrektor spojrzy na siebie z przymrużeniem oka i w końcu się uśmiechnie. Karykatura to idealna forma uzupełnienia każdej imprezy firmowej, wyjazdu integracyjnego czy imprezy okolicznościowej.

Zapewniamy profesjonalnego artystę z dużym doświadczeniem i poczuciem smaku w wykonywaniu karykatur. Technika wykonania karykatury zależy od ilości osób i warunków pracy artysty. Najczęściej jednak używany jest węgiel i/lub ołówek na specjalnym brystolu a czas wykonania jednego rysunku nie przekracza 20 – 30 minut.
W efekcie końcowym karykatury trafiają do właścicieli lub do miejsca pracy, gdzie obramowane stanowić mogą miłą galerię.

Zapraszamy do współpracy!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...