fbpx

/ Event marketing

Kampanie promocyjne

PROMOTION CAMPAIGNS
Nasza agencja specjalizuje się w realizacji gotowych kampanii promocyjnych. Chętnie uczestniczymy także w procesie kreacji kampanii promocyjnej oraz jesteśmy gotowi do działania jako podwykonawca dla innej agencji PR.
Mamy doświadczenia w realizacji oryginalnego samplingu w postaci opuszczania hostess z wysokości, podejmowaliśmy się akcji jednoczesnego zrzucenia 5000 balonów, rozdawania gadżetów zrzucanych na kilkuset miniaturowych spadochronach a także prezentowaliśmy reklamy klientów na nietypowych pojazdach typu 7-osobowy rower integracyjny.
Nasza agencja eventowa realizuje także oryginalne prezentacje nowych produktów a także wydarzenia związane z podtrzymywaniem świadomości marki oraz prezentacją nowych lub zmienionych marek.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...