fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Kajakiem przez Gdańsk

Kajakiem przez Gdańsk

Kajakiem przez Gdańsk to pierwszy produkt turystyczny o tym charakterze w Polsce! Ponad 1000 lat temu na lokalizację naszego miasta został wybrany teren między Morzem Bałtyckim, Rzeką Motławą, Wisłą, a wzniesieniami kaszubskimi. Podmokłe tereny miasta i okolic ludność Gdańska wykorzystała nie tylko do transportu, ale także do celów obronnych miasta. Na przełomie XVI i XVII wieku powstały tu unikalne na skalę Europy fortyfikacje z potężnymi bastionami, które otoczono podwójną fosą. Dziś niewielkie pozostałości tych budowli, można opłynąć kajakiem!

Wybierając  tę opcję całą grupa wsiada w kajak a nasz przewodnik w ok. 3 godziny pokaże Ci Gdańsk od strony Motławy – rzeki, która przyniosła bogactwo miastu.
Jeśli jesteś pasjonatem żeglarstwa, morza, wody lub po prostu lubisz zabawę przy muzyce szanty, wieczorem proponujemy Ci wyjście do oryginalnego klubu żeglarskiego. Tu m.in. stoczysz walkę na bomie, wbijesz gwoździa 5 kilowym młotem, zjesz polski bigos i napijesz się piwa czy pirackiego rumu!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...