fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Jesteś zwycięzcą! Teleturnieje i quizy integracyjne.

JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ! – Czyli teleturnieje i quizy integracyjne

Teleturnieje i quizy integracyjne. Impreza „Jesteś Zwycięzcą” to szalona mikstura znanych i lubianych teleturniejów i quizów telewizyjnych. Program ma na celu zaangażowanie jak największej ilości osób. Uczestników dzielimy na dwie mniejsze „rodziny”, której członkowie na zmianę biorą udział w przygotowanych konkurencjach. Co ważne, przygotowane przez nas specjalna aplikacja pozwala na prowadzenie przejrzystej punktacji, a także wprowadzenie pytań z dowolnej dziedziny, np.: z życia Waszej firmy lub z Waszej branży.

Wpływ na niepowtarzalny klimat imprezy ma dedykowana do tego programu scenografia jak koło fortuny, czy pulpit z przyciskami. Całość swym blaskiem okrasi profesjonalny prowadzący, który swoje programy rozpoczyna zawsze od popularnego „suchara”. „Jesteś Zwycięzcą” gwarantuje masę śmiechu, poważnej rywalizacji, a wspólne momenty doskonale integrują. Na zwycięzców czeka nagroda! Przekonajcie się sami!

Pamiętaj! Kim Jesteś?

JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!”

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...