fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

James Bond-tajna impreza integracyjna

JAMES BOND

Wszyscy uczestnicy przejdą prawdziwy test na agenta 007. Będą musieli wykazać się sprawnością fizyczną, ale i intelektem, sprytem, wytrwałością, refleksem, siłą. Ochotnicy otrzymają, w specjalnej zakodowanej formie, wskazówki jak dotrzeć do swoich skrzynek kontaktowych, czyli stacji przejściowych i docelowych. Teraz trochę dedukcji i już pierwsza część tajnego planu jest w Waszym posiadaniu! Czy czujesz już emocje jak James Bond?

Kolejny etap to powstrzymanie grupy terrorystów, która już częściowo zrealizowała swój plan. Będziecie poruszać się po skażonym radioaktywnie terenie. Maski, kaski i skafandry to początek. Jeżeli złamiecie komputerowy szyfr – ocalicie nie tylko siebie! Kolejne ważne informacje wpadną w wasze ręce.

Intryga szpiegowska w stylu Bonda nie byłaby kompletna, gdyby nie…Wielki Finał! Agentki i agenci w najbardziej ekskluzywnym Casino Royale. Tutaj nastąpi ostatnia szansa na zdobycie punktów dla swojej drużyny! Szczęście, uśmiech fortuny… nazwijcie to jak chcecie, ale tak naprawdę to hazard w wielkim stylu! Im więcej wygracie kasy, tym lepiej! To też punkty dla waszej drużyny! A dla wszystkich pretendentów do miana agenta 007 – strzelnica (specjalna wersja INDOOR)!!!

Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie odnalezienie ostatniej, docelowej skrzynki …pełnej … !!! Ogłoszenie wyników oraz wręczenie licencji agentów specjalnych zaraz po tym.

PROPONOWANE ELEMENTY PROGRAMU:

Le Chiffre – czyli osoba prowadząca – zawodowy aktor, odpowiada za część rozrywkową, prowadzi całą imprezę (konkursy, rozgrywki i zabawy) a specjalnie dla Państwa, podczas wieczoru  wystąpi również jako Elvis Presley i Frank Sinatra w programie artystycznym.

Ludzie Le Chiffra – czyli SMERSH – aktorzy, którzy przemienią się w prawdziwych złych…pomocnicy i animatorzy, przeprowadzają zainscenizowane sytuacje oraz asystują prowadzącemu.

3 pełno wymiarowe stoły w wersji de luxe + obsługa krupierska, w kostiumach i charakteryzacji
Kasa – banknoty specjalnie zaprojektowane i wydrukowane na naszą imprezę. Z podobiznami Zarządu, Dyrekcji  lub logo na życzenie. Orientacyjnie: 1000 banknotów w 3 nominałach posłuży nam jako waluta i wspaniała pamiątka.

Show taneczne – trzy lub pięć pięknych, zawodowych tancerek w kilku dynamicznych układach tanecznych o zmiennym nastroju. W kostiumach i charakteryzacji.

Strzelnica – miejsce, gdzie będzie można podszlifować swoje strzeleckie umiejętności. Do Państwa dyspozycji: Thompson, Beretta ( broń typu ASG), miejsce dodatkowo zabezpieczone, scenografia i dwóch instruktorów.

Disc Jokey – prowadzi zawodowy prezenter muzyczny z referencjami.
Nagłośnienie i oświetlenie – zagwarantuje Państwu najwyższy poziom uciech i profesjonalny poziom naszej imprezy wraz z obsługą akustyka.
Scenografia audiowizualna – projekcje tematyczne (rzutniki multimedialne)
Dyplomy – Licencje Agenta 007 dla każdego z uczestników zabawy – do 100 os. gratis.
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...