fbpx

Imprezy integracyjne / INTEGRACYJNE GRY TABLETOWE

Interaktywne Zwiedzanie Gdańska

Proponujemy Wam interaktywne zwiedzanie miasta, realizowane przy użyciu tabletów, dzięki któremu poznacie Gdańsk z zupełnie innej strony i w niecodziennej formie. Buszując po podwórkach i ulicach będziecie odkrywać znane i nieznane zakamarki miasta. Jesteśmy pewni, że pozwoli to Wam świeżym okiem spojrzeć nie tylko na architekturę i na klimat miasta.

Udowadniamy, że w Gdańsku można przeżyć prawdziwą przygodę! Spróbuj swoich sił, rozwiązując łamigłówki wymagające sprytu, logicznego myślenia, spostrzegawczości i umiejętności kojarzenia faktów.

Integralną część zwiedzania, stanowią elementy architektury miasta: tablice pamiątkowe, pomniki, ciekawe elementy fasad budynków, szyldy, nazwy ulic i wiele innych niebanalnych wskazówek. Zespoły złożone z maksymalnie 6 osób otrzymują tablety (1 szt. na zespół). Na ekranie pokazują się oznaczone miejsca, gdzie zlokalizowane są ciekawostki, anegdoty i ciekawe informacje o mieście.  Aktywują się one jednak, dopiero po podejściu do danego, wąskiego obszaru.

Część programu zwiedzania będzie animowana przez kwalifikowanych przewodników. To od zespołu jednak będzie zależało, którędy pójdzie i które miejsca zdecyduje się odwiedzić. Zespoły poruszają się pieszo.
Technologia mobilna stwarza nam nieograniczone możliwości, a my nie omieszkamy z nich nie skorzystać. Będą kody QR, będą filmy video, nagrania dźwiękowe, nietypowe zdjęcia i inne elementy, które uatrakcyjnią Wasz czas.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Współpraca + - - - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + - - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...