fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Integracja na śniegu

Integracyjne imprezy firmowe w górach – na nartach lub snowboardzie to propozycja dla każdego – bez względu na wiek i tężyznę fizyczną!

Doświadczeni instruktorzy, odpowiednio wybrany i przygotowany stok oraz nauka w formie zabawy – to główne czynniki wpływające na naukę narciarstwa i snowboardu.

Biuro Podróży JOYTRIP.PL przy organizacji zimowych imprez integracyjnych trzyma się wszystkich wymienione powyżej zasad. Dzięki temu oraz faktowi, że jesteśmy fanatykami białego szaleństwa wiemy, że nie ma osoby, która nie pojmie jazdy na nartach lub snowboardzie.

Podczas organizacji imprezy firmowej tego typu zapewniamy odpowiedni wybór ośrodka narciarskiego w górach polskich, słowackich i czeskich. Jednak najbardziej odpowiednie ośrodki narciarskie znajdują się w krajach alpejskich – tj. Austria, Włochy i Francja.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w organizacji wyjazdów narciarskich znamy z autopsji najlepsze europejskie ski – centra, które dobieramy zawsze wg indywidualnych potrzeb klienta. W ramach tego wyszukujemy także odpowiednią bazę noclegową oraz dobieramy odpowiednie wyżywienie uczestników.

Kolejnym elementem zimowej imprezy integracyjnej jest odpowiedni program. Uczestnicy w różnych grupach zaawansowania, pod okiem instruktorów (których zapewniamy) uczą się lub doskonalą technikę jazdy na nartach lub snowboardzie. Dla uatrakcyjnienia programu organizujemy także: zawody narciarskie, zjazdy slalomem, jazdę na nartach z pochodniami, imprezy na stoku a także kuligi i zjazdy na „byleczym”. Wypożyczamy także sprzęt narciarski i snowboardowy a także zapewniamy najbardziej ekonomiczne karnety narciarskie – skipassy.

Impreza tego typu nie jest zwykłym kursem narciarskim – lecz zabawą, podczas której uczestnicy integrują się poprzez rekreację!

Wieczory organizowane podczas wyjazdów zimowych mają także oryginalny charakter – od zamkniętych imprez z kasynem, karaoke i występem magików po imprezy folklorystyczne z kapelami góralskimi i ich typowymi zabawami!

Za dodatkową opłatą można wziąć udział w takowej imprezie, tzw. GÓRALSKICH ŚPASACH.

 Po nasemu śpasy, po wasemu zabawa. Dobrą zabawę zapewniają zbójnicy i góralki, którzy ostają się na zabawę „Panów”. W czasie tych posiadów zespół wita przybyłych gości iście po zbójecku, przy rytmach góralskiej kapeli, która wraz z góralami będzie bawić gości.

 Do kolacji proponujemy harnasiowe przypowieści z casów downych, casem grzecne, casem mniej, a także pokaz tańców góralskich, czyli solówecki nasych tanecników.

 Do podkręcenia atmosfery organizowane są liczne zbójeckie próby np.:

* Oscypkowy test,  czyli rozpoznawanie serów i herbaty góralskiej,

* zbójecko narta (próba grupowa przy użyciu jednej narty a wcale nie na śniegu), konkurencja grupowa z użyciem napoju Harnasiowej mocy.

 

UWAGA!!! – punkt główny programu „Zbójnicki chrzest”, czyli golenie w dybach!

* wbijanie gwoździ zbójeckimi młotkami, czyli góralski alkomat

* próba na najsilniejszego StrongCepra, czyli dźwiganie wiadra z …,

Cobyście się nie zasiedzieli nasz zespół prosi do tańca, czyli czas na hulanki i swawole.

*  Jak się już poruszacie i załapiecie rytmy czas na wybór Gaździnki wiecoru (oceniany jest góralski dryk w tańcu oraz próba obierania gruli)

*  Następnie pokaz efektownego tańca zbójnickiego z ciupagami, wykonywanego przez naszych zbójników,

* a potym wybór zbójnika wiecoru wyłonionego podczas konkursu na taniec zbójnicki.

Dopełnieniem tego jest składanie przysięgi zbójeckiej przed Harnasiem i jego zbójnikami.

I JESCE, CHOĆ CO!!!

Za udział w zbójeckich próbach są przewidziane nagrody w postaci pamiątek regionalnych. Na specjalne życzenie możliwość zrobienia „Eglejtów pamiątkowych” dla honorowania najważniejszych postaci imprezy.

Niniejszy program może ulec rozbudowaniu lub modyfikacji w zależności od wcześniejszych ustaleń. Przewidziany czas trwania zabawy to 3h.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + - - - -
Punkty w: Zagadki + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...