fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Integracja na lodowisku

Spotkanie na lodowisku może kojarzyć się z dzieciństwem – a to już zapewne lekko odległe czasy. Dlatego na początek proponujemy krótką rozgrzewkę

i przypomnienie podstaw jazdy na łyżwach. Nasz animator – instruktor przypomni o tym jak bezpiecznie ruszyć z miejsca i objaśni sposoby bezpiecznego hamowania. Teraz już tylko podwójny Toeloop, Axel i na koniec Flip ….

Oczywiście na potrzeby naszej imprezy lodowisko będzie przeznaczone tylko do naszej dyspozycji. Zadbamy także o dobrą muzykę a dla rozluźnienia atmosfery uczestnicy otrzymają elementy kostiumów. Kto będzie piratem, kto rosyjskim generałem a kto czarownicą okaże się na miejscu!

Następnie połączymy się w grupy i wykonamy masę szalonych konkurencji, które pozowlą nam wyłonić najlepiej współpracującą lodową drużynę. Po lodowiskowych emocjach, zapraszamy Was oczywiście na Grzańca!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + - - - -
Punkty w: Zagadki + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + - - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...