fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Integracja na kitesurfingu

Lato, Jastarnia – polskie Hawaje. Czyste niebo, słońce rozgrzewa rozleniwionych turystów na plaży. W tym samym momencie..

Skoczyłeś, wzbiłeś się właśnie w powietrze. Serce zaczyna bić znacznie szybciej. Wiatr świszcze w uszach. Rzeczy w okół Ciebie robią się coraz mniejsze. Lecisz.

Lądując czujesz euforię. To, co teoretycznie niemożliwe, właśnie stało się faktem.

Tak, kitesurfing to sport, który pozwala latać.

Ujarzmiasz potężną siłę, jaką jest wiatr. Płyniesz tam, gdzie chcesz. Robisz to, na co pozwala Ci Twoja wyobraźnia. Tego po prostu trzeba spróbować, jednak uwaga – uzależnia bardziej niż kawa i papierosy.

Kite znajduje rzesze wielbicieli wśród windsurferów, snowboarderów, żeglarzy, narciarzy i wszystkich ludzi kochających siły natury. Pierwszy skok sprawi, że zapomnisz o całym świecie.

Przygotowaliśmy dla Was kolejny produkt. Weekendowa impreza integracyjna w sercu polskiego surfingu połączona z intensywnym szkoleniem na wodzie.

JOYTRIP.PL  we współpracy z jedną z najbardziej znanych licencjonowanych  Szkółek Kitesurfingowych w Polsce oferuje kompleksową organizację takiej aktywnej imprezy integracyjnej. Zajmujemy się organizacją nie tylko części szkoleniowej na wodzie ale także oferujemy zakwaterowanie w różnym standardzie obiektów, wyżywienie, atrakcje dodatkowe w trakcie dnia jak również imprezy wieczorne.

Zapraszamy do wspólnej zabawy – i wierzcie nam – kitesurfing to sport prawie dla każdego!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...