fbpx

Konferencje i kongresy / Oryginalne miejsce na konferencje

Infrastruktura i miejsce na twoją konferencję

Pomorze a zwłaszcza Trójmiasto i okolice od kilku lat konsekwentnie pną się w rankingu miast przyjaznych organizacji konferencji i kongresów. Infrastruktura w Gdańsku czy Sopocie, która została specjalnie wybudowana do obsługi sektora MICE osiągnęła już dawno poziom europejski. Zaaranżowano także kilka obiektów poindustrialnych, które dzięki swej kubaturze mogą przyjąć naprawdę duże konferencje i kongresy. Kropką nad „i” jest fakt, że Trójmiasto leży nie tylko wśród lasów i parków ale przede wszystkim nad morzem. Oto rodzaje lokalizacji na Państwa konferencje, które w ramach współpracy JOYTRIP.PL dobiera i rezerwuje:

1. Standardowa sala konferencyjna

Profesjonalne sale funkcjonujące najczęściej przy hotelach.

2. Oryginalne miejsce na konferencje

Dzięki ciekawej historii i specyficznemu przemysłowi  regionu do dyspozycji mamy budynki w Stoczni Gdańskiej, gdańskie muzea, zamki i pałace oraz „mobilne” miejsca konferencyjne organizowane na żaglowcach i statkach cumujących w obrębie Trójmiasta.

3. Zakwaterowanie

Dla uczestników konferencji czy dużego kongresu do dyspozycji stoją hotele o najlepszym standardzie i lokalizacji jak również obiekty z klimatem w cenach przystępnych dla każdego. Dzięki umowom z większością z tych obiektów, jesteśmy w stanie zaoferować preferencyjne ceny!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...