fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Improwizacje teatralno-kabaretowe, czyli spektakl bez scenariusza.

Idealny pomysł na artystyczną część wieczoru to improwizacje teatralno-kabaretowe. Z założenia wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy!

Improwizacje teatralno-kabaretowe to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. Improwizacje teatralno-kabaretowe inspirowane są sugestiami widzów. W ten sposób publiczność ma bezpośredni wpływ na spektakl – kontroluje realizację zadań, bawi się z błyskotliwych odpowiedzi i ripost. W zależności od sugestii, występ może zawierać elementy komiczne, dramatyczne, a często i absurdalne.

Improwizacje kabaretowe mogą przyjąć różne formy. Najpopularniejszą są GRY IMPROWIZOWANE – czyli krótkie scenki-skecze (każda gra to ok. 5 min. scenka). Każda z nich ma trochę inne zasady, które są pokrótce przybliżane widzom każdorazowo przed jej rozpoczęciem. Do każdej z gier potrzebne są pomysły widzów, np. jakie postaci mają być w tej scence, w jakim miejscu ma się to odbywać, jaki problem ma dana postać itp.

Najczęściej na scenie występuje 4-5 aktorów – których dodatkowo wspiera żywy akompaniament.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...