fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Impreza Hawajska pełna słońca i rzut kokosem!

IMPREZA HAWAJSKA PEŁNA SŁOŃCA

IMPREZA HAWAJSKA! Wspólnie wybierzmy się w podróż na hawajską wyspę Maui – pełną słońca, owoców, pozytywnej muzyki i osobliwego tańca!

Kwiaty, palmy, słomiane parasole, klimatyczna scenografia, ciepłe kolorowe światło i gorąca muzyka to sceneria, która bez wątpienia przeniesie Was na Hawaje, bez konieczności wyjazdu za granicę. Uczestnicy trafią do jednego z 4 rdzennych plemion zamieszkujących wyspę. Jako tubylcy wezmą udział w różnych klimatycznych zabawach i konkursach. Będą nie tylko rywalizować między sobą, lecz także aranżować wspólną międzyplemienną zabawę. Zachęcamy do skorzystania z możliwości organizacji elementów strojów!

Nasz Wieczór Hawajski składa się z kilku części. Każda z nich poprzedzona jest krótkim wstępem naszego prowadzącego o  kulturze, atrakcjach, zwyczajach i zabawach. Każda odsłona okraszona będzie krótkim występem tancerki Hula, który zaangażuje do tańca każdą publiczność.

Plemiona sprawdzą swoje siły m.in.: w dzikim tańcu, rzucie kokosem, łowieniu ryb, cięciu ananasa czy miksowaniu najbardziej egzotycznego koktajlu. Do ciągłej dyspozycji Gości będzie hawajskie atelier fotograficzne oraz przepyszny poncz, którego źródło nigdy nie wysycha!

Niech impreza trwa do późnych godzin nocnych, a nasz hawajski DJ zadba o nieustające muzyczne wibracje!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...