fbpx

Realizacje Kategorie / IMPREZY INTEGRACYJNE - TEAM BUILDING

IGRZYSKA SPORTÓW NIETYPOWYCH

Igrzyska sportów nietypowych to świetna okazja aby wyjść na powietrze i pokazać swoje talenty sportowe! Proponowane przez nas konkurencje są tak skonstruowane, aby każdy miał wpływ na wynik całej drużyny.  Oprócz sprawności fizycznej uczestnicy będą musieli wykazać się inteligencją, kreatywnością, spostrzegawczością, ale przede wszystkim pracą zespołową.

Cała zabawa przybierze charakter rywalizacji drużynowej, a każdy z zespołów będzie reprezentował wybrany lub wymyślony przez siebie kraj. Warto się starać bo zwycięstwo będzie oznaczało sławę i zazdrosny wzrok na firmowym korytarzu!… przynajmniej przez najbliższe 4 lata – czyli do kolejnych igrzysk!

Sprawdź jakie konkurencje sportowe możemy przygotować dla Ciebie!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + - - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...