fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Hipnotyczna Impreza – Nie prześpij tego!

Hipnotyczna impreza to niesamowite przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci widzów!

Hipnotyczna impreza, czyli widowisko pełne zaskakujących zjawisk i nieoczekiwanych zwrotów. Bohaterami pokazu stają się osoby z publiczności, które dzięki swoim ukrytym zdolnościom stają się medium i centrum dalszych wydarzeń. Wszystkie elementy widowiska są zupełnie bezpieczne i prezentowane z dużą dawką poczucia humoru.

Całego pokazu nie da się streścić w dwóch czy trzech zdaniach. To niesamowite show, które trzeba przeżyć na własnej skórze. Za każdym razem pozwala widzom doznać wielu niezapomnianych wrażeń, między innymi: lewitacja, chodzenie boso po szkle czy rzucanie nożami w nagie ciało.

Elementem kulminacyjnym jest „most kataleptyczny” – hipnoza, podczas której reprezentowana jest ogromna siła i moc koncentracji ludzkiego umysłu. Hipnotyzer wybiera kilku ochotników spośród publiczności, którzy stają się bohaterami show. Most polega na tym, że zahipnotyzowana osoba jest zawieszona pomiędzy oparciami dwóch krzeseł. Jej ciało jest tak usztywnione, że można stanąć na klatce piersiowej, nie powodując ugięcia zawieszonego ciała i nie robiąc najmniejszej krzywdy zahipnotyzowanej osobie.

Ten program zapewnia niesamowite przeżycia i uatrakcyjni każde spotkanie. Wszystko prezentowane jest w formie zabawy, nowych doznań i pozytywnych emocji.

Zaskocz swoich gości wyjątkowym przeżyciem, które pozostanie w ich pamięci przez długie miesiące!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...