fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Gra miejska Smaki Gdańska

GRA MIEJSKA SMAKI GDAŃSKA

Gra miejska Smaki Gdańska to historyczno-kulinarna zabawa.

Gdańsk zawsze był i do dzisiaj jest Miastem Wolnym. Właśnie w Gdańsku – mieście Hanzy, krzyżowały się kiedyś europejskie szlaki handlowe i właśnie tu zamieszkiwali znani Europejczycy przeróżnych nacji.
Zapewne niejedna pani domu czy szef dworskiej kuchni ubogacali swoje przepisy nowinkami, które docierały do nich z Holandii, Anglii, Francji czy od sąsiada dbającego o koszerność swoich potraw.
Nasza gra miejska „Smaki Gdańska” to wędrówka przez gdańską historię oglądaną przez pryzmat dawnych i niedawnych smaków i zapachów Wolnego Miasta. Cofniemy się do Złotego Wieku XVI, zajrzymy w nieodległy czas PRL-u czy poszukamy pozostałości kuchni staropolskiej.
Planszą gry jest Główne, Młode i Stare Miasto Gdańska wraz z najciekawszymi zabytkami i urokliwymi uliczkami. Gracze podzieleni w 4 -5 osobowe drużyny muszą odnaleźć recepturę gdańskiego likieru Goldwasser. Każda drużyna musi szukać informacji w starej nieco zniszczonej książce kucharskiej, znajdując charakterystyczne gdańskie postacie i posługując się mapą Gdańska. Podczas spaceru gracze odwiedzą kilka wyszukanych restauracji / barów gdzie degustować będą różne potrawy i napoje czy własnoręcznie ulepią pierogi.
Jedno jest pewne – gracze nie tylko napełnią swoje żołądki, ale i zaspokoją głód informacji…

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...