fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Gra miejska Czar PRLu

Gra miejska Czar PRLu

Gra miejska Czar PRLu – rozgrywka toczy się  na terenie Gdańska Głównego. Uczestnicy podzieleni na 3, 4- osobowe grupki muszą odnaleźć wyznaczone punkty.  Pomóc w tym mają mapy, zagadkowe teksty, zdjęcia i inne gadżety. Do zadań należy odnalezienie miejsc w Gdańsku i poznanie ich funkcji z czasów PRL. Na swojej drodze uczestnicy odnajdą charakterystyczne dla PRL-u postacie: panią z papierem toaletowym, cinkciarza czy kobietę z ogórkami kiszonymi .

W cały scenariusz wplecione są liczne elementy związane z Solidarnością, postaciami związanymi z opozycją w latach komunizmu, a także hasłami propagandowymi ówczesnego rządu. Charakter gry to obraz „tamtych czasów” widziany  krzywym zwierciadle z lekką ironią i dość dużym dystansem! Dla drużyn, które zdobędą największą ilość punktów przewidziane są nagrody.

Miejscem rozgrywki jest Gdańsk Główny, tereny postoczniowe i Główne miasto. W ramach potrzeb grę możemy dostosować do Gdyni.

Scenariusz gry (w zależności od budżetu i czasu) można uatrakcyjnić ciekawymi elementami z epoki: przejazd Nysą, Ikarusem, akcja ZOMO, zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności itp.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...