fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Epicentrum Akcji

Zapraszamy do udziału w ekstremalnej przygodzie na terenie nowopowstałego parku rozrywki spod znaku podniesionego poziomu adrenaliny. Na obszarze kilkunastu hektarów stworzono idealne warunki dla miłośników mocnych wrażeń. W ramach oderwania się od szarzyzny dnia codziennego proponujemy:

Offroad – czyli odpowiedź na pytanie: „Jak pokonać wszelkie naturalne przeszkody przy pomocy napędu 4×4?”. Będzie to odpowiedź całkowicie praktyczna – w jej uzyskaniu pomocne będą jeepy i quady.

Ścianka – pośród trójmiejskiej leśnej zieleni, każdy będzie miał szansę sprawdzić swoją przyczepność do płaszczyzn pionowych.

Paintball – dobrze znany i przez wielu bardzo lubiany. Tylko tutaj można się w pełni cieszyć wygraną w bezpośrednim starciu z wrogiem, bez obawy o poległych i rannych. A zatem… bitwę zacząć czas!

Strzelnica – co sprytniejsi przed paintballową konfrontacją zapewne wybiorą się na strzelnicę, by uczynić swą rękę pewną i oko celniejszym niż zwykle.

Skok – pośród koron drzew, na jednej z sosen znajduje się podest(około 20m nad ziemią). By doznać przyjemności lotu z tej wysokości, trzeba będzie się tam najpierw wspiąć! Droga w jedną i drugą stronę zapewni mnóstwo emocji.

Zorbing – to w skrócie: zawrót głowy wewnątrz staczającej się ze zbocza kuli. Rozrywka tyleż szalona, co i bezpieczna, więc… na co czekać?

Park Linowy – czyli ekscytujący sposób na penetrowanie niedostępnych zwykłym śmiertelnikom obszarów leśnych. Misja polega na przemierzeniu zmyślnie zaprojektowanych tras między drzewami na wysokości 10 -20m.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...