fbpx

/ Event marketing

EMPLOYER BRANDING

EMPLOYER BRANDING

Nasze akcje eventowe wspierają także działania kierowane na zewnątrz, których celem jest budowa wizerunku firmy – jako pozytywnego pracodawcy.
W ramach działań Employer Branding udawało nam się realizować nieformalne imprezy w siedzibie Klienta, organizować nietuzinkowe spotkania networkingowe, wspierać branżowe konferencje i szkolenia a także przygotowywać i uatrakcyjniać stoiska wystawiennicze na targach pracy i innych branżowych targach.
Specjalizujemy się także w organizacji wyjazdów integrujących branżę a także współpracujemy z profesjonalnymi mówcami, trenerami i coach’ami.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...