fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Elektroniczny paintball – laserowa wojna

Elektroniczny paintball – jest połączeniem bezpieczeństwa rzeczywistości wirtualnej i zaangażowania całej struktury psychofizycznej człowieka, które może wystąpić jedynie w warunkach rzeczywistej walki.

Mamy przyjemność zaprosić Was do gry w elektroniczny paintball. Przygoda, której namiastkę być może zaznaliście w świecie gier komputerowych.

Areną dla uczestników będzie labirynt rozlokowany na 2 kondygnacjach o powierzchni ponad 600m2. Jego przestrzeń to prawdziwy gąszcz zaułków i zakamarków gdzie można się zaczaić na przeciwnika, bądź ukryć przed wrogim ostrzałem. Emocjonujące tło każdej potyczki stanowić będzie półmrok rozświetlany kogutami, lampami UV oraz stroboskopami, a do wzmożonej czujności zmuszą zawodników snujące się po polu walki kłęby dymu oraz wprowadzająca nastrój grozy muzyka.

Przed rozgrywką uczestnicy otrzymują karabiny i kamizelki. Kamizelki mają wbudowane czujniki odbierające wiązki elektromagnetyczne (pociski), wystrzeliwane z karabinów. Cały system sterowany jest przez centralny komputer, który na bieżąco zlicza amunicję, punkty życia i trafienia uczestników, nie ma więc mowy o pomyłkach, co do wyniku starcia. Jeśli zaś chodzi o różnorodność rozgrywek, sposoby na zwycięstwo, czy konsekwencje porażki, zależą one wyłącznie od uczestników. Do dyspozycji jest oczywiście kilka gotowych scenariuszy, niechże jednak nie stanowi to ograniczenia dla kreatywności naszych Gości.

Oprócz głównej atrakcji, jaką z pewnością stanowi udział w kolejnych potyczkach na terenie labiryntu, uczestnicy imprezy będą mogli również spróbować sił we wspinaniu się na ściankę boulderową, czyli znajdującą się na niedużej wysokości, pochyłą płaszczyznę. Potrzeba relaksu zaś zostanie zaspokojona podczas całkowicie wirtualnych konkurencji, rozgrywanych na dużym ekranie dzięki konsoli gier Nintendo „Wii” oraz przy barze gdzie w stu procentach realne, złociste piwo ugasi pragnienie i ukoi zmysły.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...