fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy wieczorne

Czeski Film – impreza firmowa w czeskim stylu.

Czeski Film – impreza firmowa w czeskim stylu.

Czeski Film to temat,  który konsekwentnie towarzyszyć będzie imprezie  wieczornej. Goście są poproszeni o zorganizowanie sobie stroju zgodnego  np. z tematem: „Krata, kratka i krateczka oraz czapki i berety z pomponem”. Grupę wita animator, który płynnie mówi po czesku. … Czasem  można się zdziwić jakie znaczenie mają niektóre słowa:  akademik – to kolej, wiewiórka – to drevni kocur, lody – zmarzlina, zupa – polévka,  Zaczarowany Flet” – to Zahlastana fifulka, piwnica – to sklep a stopa – chodidlo, ogórek konserwowy – styrylizowany uhorek .

W tle muzyka do tańczenia przeplatana – najbardziej znanymi  szlagierami czeskimi a także covery wykonywane w tym języku.  Podczas wieczoru tłumacz czeskiego przeprowadzi kilka drużynowych – oczywiście „czeskich” konkurencji. Wszyscy także nauczą się podstawowych czeskich zwrotów grzecznościowych. Podczas imprezy serwować można oczywiście czeskie piwo, czeski absynt i czeskie potrawy typu: „wyprażanyj syr z tatarską omacką”.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...