fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Budowa mostów

Budowa Mostów, czyli konstrukcyjny team-building dla każdego!

Budowa Mostów czyli zajęcia team-buildingowe, które pomogą pokonać wszystkie podziały i jak nic innego zintegrują Twój zespół! Grupa zostanie podzielona na zespoły, w których każdy będzie miał swoją rolę. A ich zadaniem będzie wspólne zbudowanie mostu, tak aby przeprawić się przez rzekę.

Każdy zespół otrzyma określony budżet, podstawowe materiały, specjalny kombinezon i niezbędną wiedzę. Sposób rozdysponowania pieniędzy zależy od grup, ponieważ oprócz możliwości zakupu materiałów będą mogli je zarabiać. Ważne żeby ich dzieło było na tyle stabilne, aby cała drużyna mogła przetransportować się na drugi brzeg… Nad całością będzie czuwała doświadczona ekipa konstruktorów z profesjonalnym cieślą na czele!

Wygrywa ta drużyna, której most zdobędzie najwięcej punktów w kilku wyznaczonych konkurencjach. Rozliczana będzie ekonomia, estetyka, skuteczność, stabilność i pomysłowość. A zaoszczędzone pieniądze na pewno się przydadzą!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...