Organizacja imprez oraz wyjazdy integracyjne dla firm

IMPREZY FIRMOWE INTEGRACYJNE W POLSCE – NAD MORZEM

Organizacja imprez i pikników firmowych nad morzem, a w szczególności organizacja imprez integracyjnych w Gdańsku i Sopocie to podstawowa działalność firmy JOYEVENT.PL. Jako gdański  DMC (Destination Menagment Company) specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze spotkań firmowych zarówno programów typu outdoor  podczas dnia jak i wieczornych imprez scenariuszowych.

Impreza integracyjna w Gdańsku i Sopocie to nie tylko możliwość organizacji klasycznego teambuilding, ale również  aktywności związanych z bursztynem, zabaw na plaży czy organizacji gry miejskiej o tematyce Solidarności.  Trójmiasto i Pomorze to nasza specjalizacja, ale także organizujemy firmowe imprezy i wyjazdy integracyjne w całej Polsce. Posiadamy własną bazę techniczną i zajmujemy się, zarówno kompleksową organizacją imprez z sektora MICE, jak również dostarczamy pojedyncze usługi w ramach realizowanych już wydarzeń.

FIRMOWE IMPREZY W PLENERZE

Trójmiasto i Pomorze są bardzo atrakcyjnym turystycznie regionem. Morze, liczne jeziora i rzeki, a także Zalew Wiślany i Żuławy pozwalają na organizację aktywności – programów integracyjnych związanych z wodą. Dla przyjezdnych Gości impreza firmowa na plaży czy teambuilding nad morzem jest atrakcją samą w sobie.

Większość naszych aktywności opieramy właśnie na atrakcjach wodnych. Sąsiedztwo kaszubskich lasów i jezior oraz bardzo wartościowej gdańskiej architektury i ciekawej historii pozwala nam na zbudowanie oryginalnych i nietuzinkowych programów integracyjnych imprez firmowych. Większość aktywności możemy także realizować poza Pomorzem w dowolnie wskazanym miejscu Polski.

SCENARIUSZOWE IMPREZY WIECZORNE

Integracja i dobra zabawa najlepiej wypada pod osłoną nocy. Nasze wieczorne scenariusze imprez realizujemy w hotelowych salach konferencyjnych, restauracjach, klubach czy innych wskazanych przez klienta pomieszczeniach. Wieczorne imprezy integracyjne opieramy na z góry wybranym scenariuszu, który konsekwentnie realizujemy. Do realizacji wieczornej integracji angażujemy sprawdzonych animatorów, aktorów i innych artystów. Dbamy także o odpowiednią scenografię, oświetlenie i nagłośnienie imprezy. Posiadamy własny sprzęt i jesteśmy autorami własnych scenariuszy.  Imprezy wieczorne w Gdańsku i na całym Pomorzu to nasza specjalizacja jednak podejmujemy się także realizacji programów integracyjnych
w całej Polsce.

GRY MIEJSKIE W GDAŃSKU

Organizacja gry miejskiej w Gdańsku czy na terenie całego Trójmiasta to nasza specjalizacja. Nasza trójmiejska gra miejska otrzymała główna nagrodę w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Gdańska!
Nasze city games opieramy na atrakcjach i historii regionu. W scenariuszach gier zwracamy uwagę na integrację grupy, element edukacyjny gier a także na atrakcyjne zadania jakie wykonywać będą gracze. Citytours – to tematyczne wycieczki z przewodnikiem, które organizujemy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Trasy wycieczek i tematyka jest przygotowana przez najlepszych trójmiejskich przewodników.
INTEGRACYJNE WARSZTATY NA IMPREZĘ FIRMOWĄ
Element edukacyjny podczas imprezy integracyjnej jest bardzo ważnym aspektem przy organizacji spotkań firmowych. Forma warsztatów tematycznych jako imprezy integracyjnej to sprawdzony sposób na dobrą zabawę pracowników, partnerów czy klientów. Podczas warsztatów integracyjnych, oprócz dobrego teambuildingu uczestnicy otrzymują zawsze wartość dodaną – czyli to czego się nauczą. Nasze warsztaty prowadzone są zawsze przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Program takich zajęć jest przygotowany zawsze indywidualnie i nigdy nie jest nudnym wykładem, lecz interaktywną lekcją o bardzo wysokiej merytoryce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji dla Twojej Firmy!